Un nou Consiliu și Comitet Parohial la Parohia Buzoieni

Credincioșii din Parohia Buzoieni, au ales duminică 14 ianuarie 2018, pentru următorii 4 ani membrii noului Consiliu Parohial, precum și ai Comitetului Parohial.Pentru alegerea noilor membrii ai unităților administrative de către Adunarea Parohială, această ședință a fost convocată în această duminică, după oficierea slujbei Sfintei Liturghii. Adunarea Parohială a fost convocată și prezidată de către părintele paroh Vladimir-Cătălin Alexa.Noul Consiliu Parohial are 9 consilieri de drept și 3 supleanți, iar noul Comitet Parohial este compus din 18 membrii. Toți aceștia au fost aleși prin unanimitate de voturi. Secretarul desemnat pentru această ședință a consemnat numele membrilor aleși precum și numărul voturilor în documentele care vor fi înaintate către Protopopiatul Lehliu.
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...